top of page
Image by David Beale

NO POLITCS/ GOOD VIBES (NO NEGATIVITY ALLOWED)

Public·138 members

(CANLI TV>>>>) Giresunspor Altay canlı izle yayın 30 Eylül 2023

1 saat önce — Giresunspor vs Altay - maçı iddaa oranları, karşılıklı maç sonuçları ... Canlı Yayın · Favoriler · 57 Bildirimler. GİRİŞ YAP ÜYE OL. E-posta adres ...

sırada yer alan Giresunspor mücadele edecek. Saat 16:00'da başlayan mücadelede Cüneyt Çakır düdük çalıyor. Futbolseverler, diğer yandan da Altay Giresunspormaçını şifresiz canlı izleyebilecekleri linki araştırıyor. Mücadeleyi izlemek isteyenler "Altay Giresunspor maçı beIN Sports şifresiz izle" gibi aramalar yapıyor. Altay Giresunspor maçını canlı izle Altay Giresunspor mücadelesi beIN Sports kanalından şifreli olarak yayınlanıyor. Altay-Giresunspor muhtemel 11'ler henüz belli olmadı. Altay-Giresunspor maçı sakat ve cezalılar Altay: Marco Paixao (Diğer - Kadro Dışı), Mateusz Lis (Diğer - Kadro Dışı), Murat Akça (Diğer - Kadro Dışı), Deniz Kada (Sakatlık - Çapraz Bağlarından Sakat), Özgür Özkaya (Sakatlık) Giresunspor: Arda Kılıç (Sakatlık - Ön Çapraz Bağı Yırtık), Erol Can Akdağ (Sakatlık - Çapraz Bağlarından Sakat) Lig'de puan durumları Süper Lig'in 36. haftasında Altay 33 puanla 17. vys penaltı değilmiş, fenerin galatasaraya golünü geçiştirip gitmiştiniz, ama konu galatasaray olunca, saatlerce detaylıca konuşun penaltı değil penaltı değil, penaltıydı oh oldu beter olun GOKHAN DEMIRCI mustafanin hareketi kesinlikle kirmizi degil kasitli bir sey yok eger ki bu kirmizi ise alanya macindaki luindama ya yapilan 2 kirmizi olurdu gokhan ARDANIN PENALTI POZISYONUNDA HAKEM NEREDE DURUYOR BIR BAKARMISINIZ? TOP ELE CARPIYOR AMA YON DEGISME YOK ATAGI KESMIYOR VE ARKADA FUTBOLCU YOK Türkiye Ali gütiken yazıklar olsun birde futbol oynamışsın at gözlüğünü çıkarda doğru dürüst yorum yap devletin halkın tv da yanlı eyyamcılık yapma sahadaki futbolcularda hakaret ediyorsun yanlı yorumuna penaltıyla alakası yok pozisyonun bu posisyonu başka yerde olsaydı hakem hiç bir şey vermezdi faul desen yok top bacağından eskiyor koluna değiyor falkao ya arkadan çulşanıyor rakip penaltı yok var zaten yok operasyon başladı gs taraftarının sabrını taşırmayın hepinizi üst üste koyup öylede şampiyon oluruz adam olun Gündüz Elinizi lüften vicdaniniza Lösung! Arda Arkaden savunma yapmaya calisiyor. Pozisyonu itibariyla Hagen faul yapmadan Tops müdahele edebilmesi mümkün degil. Zaten fiziksel olarak Arkaden ayagini faul yapmadan uzatabilmesi mümkün degil. Rakibin ayagini engellemeye calistigindan, eine konsantre olamiyor ve sonucunda Elsen penalti oluyor, Lüften pozisyonlari degerlendirirken futfolcularin pozisyonlari, topun bereden oldugunu ve fizik kurallarinida degerlendirin, veli sevgili Hünkar su konusma fukarasi adamla nasil program yapiyorsun sunu gönderin ya biktik su bünyaminden. ne aciklama yapabiliyor nede tarafsiz kalabiliyor. [[Futbol=]] Tuzlaspor Şanlıurfaspor canlı 30 Eylül 2023 TRT 5 saat önce — TRT KURDÎ canlı yayınına HD olarak resmi yayın kanalı trtizle.com'dan ulaşabilirsiniz. LİG FUTBOL KARŞILAŞMASI BİTEXEN GİRESUNSPOR - ALTAY ... Tv'de Bug�n, Tv Rehberi, Yay�n Ak���, Bug�nk� Ma�lar, Sporx TVde Bug�nDi�er 07:00 A Spor Sabah Sporu (Futbol) Canl� TRT Spor S�rbistan - T�rkiye (Erkekler) (Voleybol) 07:30 Smartspor ATP Beijing (Tenis) Di�er 08:30 �talya Serie A �zetler (Futbol) 09:00 S Sport MotoGP Sprint Yar��lar� (Motor Sporlar�) Sabah Spor B�lteni (Futbol) 09:45 Eurosport Bisiklet Tour de Langkawi (Di�er) 10:00 Ya�as�n Hafta Sonu (Futbol) Spor B�lteni (Futbol) 11:00 Y�z Y�ze Futbol (Futbol) 12:00 Spor Ajans� (Futbol) 12:30 ��len Spor B�lteni (Futbol) 13:00 BeIN Sports 5 Merkezefendi Bld. Spor Programları Kaçırdığınız programlar, yüzlerce film ve fazlası dilediğiniz zaman izlemeniz için sizi bekliyor. İster evde, ister yolda, seyahatte Digiturk ne zaman ... Tv'de Bugün, Tv Rehberi, Yayın Akışı, Bugünkü Maçlar, Canlı. 16:00, BeIN Sports 1 Trabzonspor - Pendikspor (Futbol), Canlı. 16:00, S Sport 2 Lecce - Napoli (Futbol), Canlı. 16:00, TRT Spor Giresunspor - Altay ( ... devletin kanalinda böyle dünyadan bihaber insanlari hakem yorumcusu olarak görmek istemiyoruz artik biktik yaaaaaa. Yalaka bünyaminnnnnnn net ofsayt dogrucu davut fatihin yalakasi bünyamin gezer, arda ofsaytta ve topa hareket ediyor kesin ve net ofsayt kime yalakalik yapiyorsun sen. defol git fatihin usagi hic hareket etmese ofsayt degil ama hareket ediyor neye kime usaklik ediyorsun sen?????? konusma fukarasi geri zekali bünyaminnnnnnnnnnnnnnnnnalgi yapma dogrulari anlat mohamed hayata durmaz turkiye ingiltereye gidecek kesin ya allah askina aksiyonda o topu havada ayakla konturol edebilirmisin uzun atlamami yapiyorsun ya birak yorum yapmayi yaptikca batiyorsun bunyamin bunyamin sana kim para verdi hakmligini begenirdim Onur sayin hünkar Mutlu. Ben, 72 Munih olimpiyatlari sonrasinda, mahalledeki agabeylerimizin girisimleriyle bir "Mahalle Olimpiyatlari" duzenledigimizi hatirliyorum. Elimizde kirec torbalariyla kosu kulvarlari hazirlamis, kosu, uc adim atlama veITU de okuyan bir agabeyimizin okuldan getirdigi bir gulle ve disk ile gulle ve disk atma yarismalari yapmistik. Daha sonra "Beyaz Golge" dizi filmi ile de bu macera basketbol'a evrilmisti. Cocukluk boyle bir sey. Cocuk gordugunu taklit ediyor. O nedenle TRT diger kanallarla rekabet etmeyi birakip, Olimpiyat cizgisine devam edip, genclere vizyon yaratmayi surdurmesi lazimdir. Nihat Kahveci yi yorumları harika süper buluyoruz teşkkrler Shab Esf Erko Günler Bordo Bu a spordan nasil patronu trabzonlu anlamiyorum son 3 dakika hersey para değil bu senol gunes dusmani toroğlunu cikarmayin yayina birak diyor gunese kim gelsin arkadasin terimi gelin Hüseyin soya Bide türkiyenin spor kanalıyız diyorsunuz. Cunku Gures bizim sporumuz. hasan köker trt bir trt iki trt spor yani trt yok bizde yeni frekang güclü deyil bizim canak entenler cekmiyor sizin olsu spor kanaliniz da trt de hasan koker slm lar kac seneden beri trt yi seyrediyorduk simdi seyredemiyoruz yeni frekang iyi gelmedi bazi yerlere almanyada aeolun iyi deyil mesela ben seyredemiyorum canaktan Halil Ibrahim orak Selamünaleyküm herkesse süper siniz cok güzel programiniz var herkesse kolay gelsin slmlar almanyadan Lutfu 1970 lerde Telepazar ve Pazartesi gece kusagi spor programlarinda eskrim, handball, sutopu, bisiklet ve binicilik gibi bir suru yarismalar ya naklen ya da banttan yayinlanirdi. sadece bu hukumet duneminde bu uc buyuklerin toplam 2, 5 milyar dolar borclarini niye silindi. bu sekilde rekabet zeminini adaleti nasil temin edeceksiniz, tv, de yalakalik yapmak kolay sikiyorsa bunlari gundeme getirin bakalim Hakkı kutahya Ayhan gs forması giyip çıksın fener yorumlarinda. devamli takip ediyorum ayhan fs li olduğunu fener dusmanligini hep belli ediyor. Kendi yaptiklarini eskilere bi baksin ATES. AYHAN AKMEN. SANA. YAZILAR OLSUN. En azından bunu protesto edebilirler. Götepe ve Adana Demir Spor üç maçlık başarısızlık diye nitelendirilen durumdan sonra TD değiştiriyor. MİLLİ TAKIM TD ŞENOL GÜNEŞ İKİNCİ ULUSLARARASI TURNUVADA BAŞARISIZ HALA MAKAMDA. İSTİFA! BU ÜLKENİN YÖNETİMLERİNDE sadakat LİYATI ÇÖPE ATMIŞTIR. NİHAT ÖZDEMİR DE BUNUN AHTAPOT KOLLARINDAN BİRİDİR. Saz delicesi TRT spor'u Cem abi için izliyorum. Cem abi adamsın, adamın hasısın. Cem Dizdar herşeye karşı aynı ben Altay Gostwrmiyor Conj sis Arjetin 3-1 Mehmet kozen Almanyadan mehmet ali kozen trabzonspordan trasfer durumu nedir hayirli yayinlar Benim bir önerim var. Kuzey Kıbrıs lig şampiyonu Kuzey Kıbrıs lig şampiyonu ziraat Türkiye kupasına katılsın. KİMSESİZ Sergen harikasın kardeşim MND Bayan veloybol milli takimimizin macini neden vermiyorsunuz nasil yayincilik bu yazik size Yonca Ein Kiz voleybol canli yayini bekliyoruz Yakalı Atmaca Konyaspor'u neden konuşmuyorsunuz. TRT Kanalları ve Programları TRT İzle. Aksiyondan komediye, belgeselden çocuk kategorisine ücretsiz film, dizi ve programlar TRT İzle'de. Canlı izle seçeneğiyle yayınları takip edebilir, ... TRT Spor Canlı - TRT Spor HD Kesintisiz izleadim selma yavuzoglu almanya lubeckteyim diyanete soyleyin turkiye kitli interpol vatikan turkiyeyi 1950 d3en beri kitledi cia turkiyenin polislerinin meclislerinin icinde oynuyor caglayan adliyesine bak can dundar oldu yerine oyuncular oynuyor Qafarov. Qoşqar. saygilar. Omer Faruk Nihat kardesim yorumlarin benim dusuncelerimle ayni, basarilar dilerim RCM Yıllardır Trabzonspor’un hakkını gasp eden, göz göre göre emeklerini çalan, Istanbul klüplerinin lobilerinin etkisi ile oyuncularına gereken liyakatı göstermemiş olan, (bakınız Hami Mandıralı, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz... (Canlı Spor<<<<) Tuzlaspor Şanlıurfaspor özet izle 30 Eylül 6 saat önce — 29. 09. Ümraniyespor - Bandırmaspor, 30. Tuzlaspor - Şanlıurfaspor, Giresunspor - Altay, tulay trt spor 2 aciyoruz ama yerine trt spor cikiyor Satko Seferov Benge fenerbahce puan kaibeti Kaizeri de ibrahim o ara paramız yoktu futbolculara para vemdik giresun spor dan bahsedin biz ne zorlukla çıktık trasfer tahtamız bile kapaıydı galip eyyyy bunyamin gezer parrayyi aldin elle konturolu omuz yaptin kirmizi karti vermedin emre iyi isler yaptin yaziklar olsun trabzon macinin yorumuda daha aklin ankara gucunde unji tumer hem yorum özürlü bir gozleri gormuyor kocakurt bizdeki uc buyukler olarak bilinen takimlarin durumu kurulmak istenen avrupa super liginin durumundan ne farki var bu isin kaymagini kimler yiyor yillardir. yani disaridaki haksizligi goruyorsunuz da icerideki haksizligi niye gormuyorsunuz. Giresunspor Resmi Sayfası Altay maçının hakemi belli oldu. 2023-09-28 11:36:55. Trendyol 1. Lig'in 7 Orduspor 1967 - Bitexen Giresunspor | Hazırlık Maçı Canlı Yayını · Giresunspor ... Militakim a ayip Oldies Bus yakismadi. Artikel norvecde Yenge hollandada. Elveda dünne sampiyonssi. ahmet özer sizler bos konusuyorsunuz hakemin yuregi yetmedi marcao ikinci karti versin süleyman sizneyin yorumunu yapacaksın rıza bey bugü bjk nin silahşörü hic bukadar heycanlı görmedim Murat Kaya 04/03/2021 gunu futbol yorumcusu Ayhan Akman FB lehine olan kararlarda cekimser kaliyor. Antalyanin lehine olmazsa bile diger arkadasindan once FB aleyhine karar veriyor. Boyle tarafli olan yorumcuya Devlet tv de tutmayin bizim verdigimiz vergiler sizlere haram olur. Bizim herşeyimiz siyah ve beyaz renkliler gibi kimsenin gözünü boyamıyoruz. Cenkin ceza sahasında 2 kişi tarafından biçilmesi neydi. aydın karahasan selamunaleykum size 6000 km den yazıyorum dünya futbolunu gece gündüz izliyorum bizim ülkemizdeki hakem faciyaları ne zaman son bulucak inşşallah cabuk son bulur 60 yaşındayım iyi bir spor seveniyim özelliklen futbol tek işim fasta yaşiyorum 9 yıl oldu karşıya geciyorum tanjadan ispanyada her hafta istediğim maçı gidiyorum yerinde izliyorum size çok selam ediyorum ülkeme çok selam ALLAHA emanet olun ilyas Almanya Ali Gültekinin, FB bir oyuculan bukadar eksik olmaz diyodu ama bügün. TRT SPOR Canlı Yayın - TRT Spor - Türkiye`nin güncel ... 30. ATL. TRT SPOR Canlı Yayın. 0:00. volume_up fullscreen more_vert. closed_caption_disabled CaptionsOff settings ResolutionAuto language Language Altay maçı canlı izle! maç linki - ajansspor: giresunspor FBJOPG Fenerbahçe Altay Maçı Canlı Yayın Linki. Fenerbahçe Altay İzleme Linki! Zirve yarışından uzaklaşan Fenerbahçe ile küme düşme korkusunu iyiden iyiye hisseden ... TRT Spor HD Kesintisiz izle Giresunspor - Altay; 18:00 Stadyum; 19:00 Gençlerbirliği - Manisa; 21:00 Ulusal spor kanalı, uydu, karasal yayın, kablo yayını ve internet üzerinden ciddi bir ... Yazıklar olsun bütün anadolu takımlarını azda olsa yorumluyorsunuz ama nedense Konyaspor'u konuşmamak için itinayla geçiyorsunuz. Burası devlet kanalıyla eşit bir şekilde tüm takımları yorumlamak zorundasınız Iyi geceler yaringi roma trabzon maci nasil gecer nihat kavveciden yorumlamasini isderim selamlar garip Yildiray Basturku nasil unutursunuz yONCA eKIN DEFOLUN SIZIN FUTBOLUNUZDAN BIKTIK PISLIKLER YOnca Ekin Fillandiya Turkiye voleybol maci bitti siz hala Futbol konusuyorsunuz. Yaziklar olsun size. Hala voleybolu vermediniz. aldiginiz para haram olsun. pislikler sizi Siz bos vakit geciriyorsunuz orda? Aldiginiz para haram olsu. Neden kiz voleybolunu canli vermiyorsunuz? Futbolu cok konusuorsunuz. Salam axşamınız xeyir olsun sizlərə Yazan Qafarov Qoşqar Azerbaycandan narahat ediyoruz Menim Tutduğum takım Galatasaray cox isdərim ki bir Dəfədə olsun ki Azerkeşlernə birlikdə Galatasaray oyunlarına baxım Galatasaray transferlərdə 4-5oyuncunu yalnış aldı Emrə Akbananı satmaqda yanlış iş gördün Murat arkadaslar menfaatiniza bakiniz bazilari para kazansin diye siz nicin kendinizi yoruyorsunuz ki Emin Selamlar, sizce Amerika mi yoksa Gallermi kazanir? Yonca Ekin Bayan voleybol takimimizda hirs yok. B. Giresunspor - Altay 30 Eylül 2023 - Saat Kaçta Başlıyor? 5 saat önce — GÜNÜN PROGRAMLARI · TÜM PROGRAMLAR · FRAGMANLAR · FOTO GALERİ · KANAL D yayın akışı. CNN TÜRK yayın akışı. STAR TV yayın akışı. Giresunspor Altay maçı canlı izle TRT SPOR haberleri Giresunspor Altay maçı canlı izle TRT SPOR ile ilgili haber sonuçları. 30 Eylül 2023 Giresunspor vs Altay maçı CANLI izle! 8 saat önce — Giresunspor ile Altay, Trendyol 1. Lig mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Bu önemli maçı canlı izlemek isteyen sporseverler, müsabakanın yayın

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page