Image by David Beale

NO POLITCS/ GOOD VIBES (NO NEGATIVITY ALLOWED)

Public·102 members

(TELEWIZJA<<<) Miedź Chrobry Głogów gledaj na żywo 30 września 2023

MIEDŹ LEGNICA - CHROBRY GŁOGÓW | RELACJA NA ŻYWO · Futbolowy Świat · MWG ROGOWO 2023 - EXTRA FINAŁ 675km z nocowaniem · Tajny Plan Błaszczaka ...YouTube · Futbolowy Świat · 6 godzin temu

Fortuna 1 Liga. Skrót meczu Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2:1 [WIDEO]red 13 sierpnia 2019, 10:50 Fortuna 1 Liga. Przez długi czas wiele wskazywało na to, że Chrobry Głogów zdobędzie pierwszy punkt w sezonie. Ostatecznie Miedź wygrała jednak derby Dolnego Śląska 2:1. Zobacz skrót meczu Miedź - Chrobry! Kadry wszystkich zespołów Fortuna 1 Ligi na sezon 2019/2020 [GALERIA] FACEBOOKDołącz do nas na Facebooku! Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jedyna korekta zaszła w ofensywie, gdzie miejsce Kobackiego zajął Predenkiewicz, a to wszystko za sprawą czterech żółtych kartek na koncie Olafa. Od pierwszego gwizdka to gdynianie wyglądali na zespół z większą chęcią do gry ofensywnej. W piątej minucie Sebastian Milewski zacentrował w pole karne gospodarzy, ale uczynił to w taki sposób, że nieomal zaskoczył strzegącego bramki Chrobrego Węglarza. Trzy minuty później po raz pierwszy okazję pod bramką gospodarzy miał Karol Czubak, lecz przy próbie uderzenia został zablokowany. W 13 minucie miała miejsce świetna akcja w wykonaniu dwóch skrzydłowych Arki. Predenkiewicz dośrodkował w szesnastkę Chrobrego, a Skóra oddał strzał głową, który zatrzymał się dopiero na słupku. W 20 minucie Capanni miał jeszcze lepszą pozycję, aby oddać groźny strzał głową, lecz posłał piłkę ponad poprzeczką. Sześć minut później odważna próba z dystansu Skóry wpadła w ręce Węglarza. Przewaga Arki w tym meczu nie malała. Wszystko co najlepsze w tym meczu działo się na połowie gospodarzy, jednak wciąż utrzymywał się bezbramkowy remis. Ten stan rzeczy nie uległ zmianie także po rzucie wolnym, który Gojny wykonał w 29 minucie, bo piłka posłana przez naszego obrońcę trafiła w mur. Dwie minuty później Capanni zacentrował z prawego skrzydła wprost na głowę Skóry, lecz Kacper nie zdołał oddać celnego strzału. W 39 minucie Skóra popisał się strzałem, który gdyby zakończył się powodzeniem mógłby z powodzeniem kandydować do miana gola kolejki. Z 20 metrów strzał z powietrza zmierzał wprost w okienko bramki, ale Węglarz zdążył z interwencją. kolejka sezonu 2023/24 Chrobry Głogów - Arka Gdynia 1:0 (1:0)Bramki: Lebedyński 41'Chrobry: Węglarz - Estigarribia, Malczuk, Michalec - Tupaj, Mandrysz (82' Plewka), Mucha, Hanc (64' Paz) - Ozimek, Biel (75' Tabiś) - Lebedyński (82' Bartlewicz)Arka: Lenarcik - Lipkowski, Stolc, Azacki, Gojny - Gol, Capanni (76' Marcjanik), Milewski (81' Sawicki) - Predenkiewicz (46' Adamczyk), Skóra - CzubakŻółte kartki: Mandrysz - Predenkiewicz, Azacki, Lipkowski (dwie)Czerwona kartka: Lipkowski 88'(za dwie żółte) Sędzia: Sebastian Jarzębak (Piekary Śl. ); VAR: Sebastian Krasny (Kraków) Widzów: Przed tygodniem Arkowcy rozegrali jedno z najlepszych spotkań w ostatnich tygodniach. (TELEWIZJA>>) Wisła Puławy Chrobry Głogów gledaj 26 4 dni temu — Wisła Puławy - Chrobry Głogów – Wynik meczu i relacja na żywo - 2023 2023 Miedź Legnica - Arka Gdynia - Fortuna Puchar Polski 26. 2023 ... (((Piłka nożna>>>>))) Podbeskidzie Znicz Pruszków gledaj onl Miedź Legnica – Odra Opole Chrobry Głogów – Arka Gdynia Motor Lublin – Wisła [[[TRANSMISJA NA ŻYWO!!]']] Miedź GKS Katowice gledaj 23 lip. Chrobry Głogów ... Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy! Polub nas na Facebooku! KONTAKTKontakt z redakcjąByłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo? Napisz do nas! Polecane ofertyMateriały promocyjne partnera Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż kontoNie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”. Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja 1 gru 2019 — Chrobry Głogów - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Derby ostatnim akcentem rundy. Krzysztof Kowalski. Dwie minuty później wydarzyło się coś niezgodnego z logiką obserwatora meczu piłkarskiego, ale zgodnego z logiką pierwszej ligi. Pierwszy odważniejszy wypad Chrobrego strzałem z 20 metrów sfinalizował Lebedyński, a że oddał go sprzed nóg naszych obrońców, zasłonięty był Lenarcik, który nie zdążył skutecznie zareagować, piłka wpadła do bramki gdynian… Do szatni nasi piłkarze mogli schodzić z poczuciem dużego rozczarowania. Bezdyskusyjna przewaga przez pełne trzy kwadranse, 65% posiadania piłki, 6 strzałów na bramkę i 30 niebezpiecznych ataków (wg Statscore), a jednak to Chrobry, po jednym ataku, objął prowadzenie. Na drugą część gry trener Łobodziński zdecydował się posłać do boju Adamczyka, który zastąpił Predenkiewicza, posiadającego na koncie żółtą kartkę. Miedź Legnica - Chrobry Głogów – Transmisja online i live Włącz transmisję TV z meczu - Miedź Legnica - Chrobry Głogów z 30-04-2022 na żywo online w Twojej przeglądarce zupełnie za darmo. Centrum pomeczowe: Chrobry Głogów - Arka Gdynia 1:0 6 dni temu — Watch on. 0:00. 0:00 / 2:51• Live. •. An error occurred. Try watching Arka Gdynia - Miedź Legnica cz. II · Arka Gdynia - Miedź Legnica · Odra ... Miedź Legnica - Chrobry Głogów Miedź Legnica - Chrobry Głogów – live stream online i transmisja na żywo. Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie.