top of page
Image by David Beale

NO POLITCS/ GOOD VIBES (NO NEGATIVITY ALLOWED)

Public·140 members

[[[deporte tv@@]]>>] En Directo: Patronato vs San Telmo online 30 septiembre 2023


Patronato vs San Telmo, TYC SPORTS PLAY. 19:00, Alvarado vs Agropecuario, TYC ... Receptoria online · Colecciones Clarín · Elle. Publicidad. Anúnciese con ...


San Jose Earthquakes MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular Nashville SC Seattle Sounders MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular St. Louis City SC Sporting KC MLS Season Pass (Apple TV) 22:30 Liga Regular Colorado Rapids Austin FC MLS Season Pass (Apple TV) 23:30 Liga Regular LA Galaxy Portland Timbers MLS Season Pass (Apple TV) 23:30 Liga Regular Vancouver Whitecaps DC United MLS Season Pass (Apple TV) Northern Irish Premiership 11:00 Linfield Newry City OneFootball 11:00 Cliftonville Loughgall FC OneFootball 11:00 Carrick Rangers Glentoran OneFootball 11:00 Dungannon Swifts Ballymena Utd. Solo Ascenso - Últimas noticias del fútbol de ascenso y 20 ago 2023 — Ver EN VIVO ONLINE Guillermo Brown vs. San Telmo por TyC Sports, Primera Nacional 2023: formaciones, cuándo es, dónde y cómo verlo por ... OneFootball Premier League Kazajistán 08:00 FC Shakhter FC Tobol OneFootball 10:00 Aktobe Astana OneFootball Premier League Ucrania 09:00 NK Veres Rivne LNZ Cherkasy OneFootball PPV 11:00 Shakhtar Donetsk Vorskla Poltava OneFootball PPV 13:00 Chernomorets Odessa Zorya OneFootball PPV Primera División Paraguay 20:00 Tacuary Club Nacional Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) Regionalliga 09:00 FSV Frankfurt KSV Hessen Kassel OneFootball PPV 09:00 Stuttgart II TuS Koblenz OneFootball PPV 09:00 TSV Schott Mainz TSV Steinbach OneFootball PPV 09:00 Hoffenheim II VfR Aalen OneFootball PPV 09:00 Bahlinger SC Mainz 05 II OneFootball PPV 09:00 SG Barockstadt Stuttgarter Kickers OneFootball PPV 09:00 SGV Freiberg FC Homburg OneFootball PPV Scottish Premiership 11:00 Ross County Hearts Star+ FOX Sports Serie A Brasil 16:00 CR Flamengo Bahía Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 16:00 Fortaleza SC Grêmio Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 18:30 São Paulo Corinthians Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 18:30 Cuiabá Fluminense Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play ESPN 2 21:00 Internacional Atlético Mineiro Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play ESPN 3 ESPN 2 Serie A Femminile 10:00 AS Roma Femenino Como Femminile Star+ Serie A Italiana 10:00 US Lecce Napoli Star+ 13:00 AC Milan Lazio Star+ ESPN 2 15:45 Salernitana Inter Milan Star+ ESPN 2 Serie B Brasil 15:30 Juventude Criciúma Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 17:00 Guarani Grêmio Novorizontino Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 17:00 Ituano Botafogo SP Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 18:00 ABC FC Ponte Preta Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play Serie B Italiana 09:00 Modena Venezia FC DGO DSports (610-619) Superliga Danesa 10:00 København FC Midtjylland OneFootball Superliga de Eslovaquia 13:00 AS Trencin Banská Bystrica OneFootball 13:00 Ruzomberok MFK Zemplín Michalovce OneFootball Superliga de Letonia 08:00 RFS Riga FK Liepaja OneFootball 14:00 FK Auda Riga FC OneFootball Superliga Suiza 13:00 Servette Lausanne Sport OneFootball 13:00 FC Winterthur Lugano OneFootball 15:30 Grasshopper Young Boys OneFootball Superliga Turca 10:00 Trabzonspor Pendikspor Star+ 13:00 Galatasaray Ankaragücü Star+ Torneo Proyección 19:00 Arsenal Sarandí Defensa y Justicia LPF Play 19:00 Godoy Cruz Instituto LPF Play 19:00 Tigre Vélez Sarsfield LPF Play Mañana domingo, 1/10/2023 Primera Nacional 16:00 Gimnasia Jujuy CA Atlanta TyC Sports Play 16:00 Deportivo Madryn Independiente Rivadavia TyC Sports Play 16:30 Gimnasia y Esgrima Almagro TyC Sports Play 18:30 At. Peñarol Star+ 19:00 Montevideo Wanderers Racing Club Star+ 19:00 Defensor Sporting Cerro Largo Star+ 19:00 Danubio Boston River Star+ 19:00 CA Fénix CA Cerro Star+ 19:00 Montevideo City Torque Liverpool FC Star+ 19:00 La Luz FC Plaza Colonia Star+ Championship 16:00 Birmingham West Bromwich Star+ Copa de la Liga Profesional 20:30 Rosario Central CA Huracán Canal por confirmar FA Women's Super League 15:30 Man Utd Femenino Arsenal Femenino Star+ ESPN Extra Indian Super League 11:30 RoundGlass Punjab FC NorthEast United OneFootball PPV OneFootball Liga Polaca 15:30 Lech Poznan Puszcza Niepołomice OneFootball Liga portuguesa 16:15 Moreirense Boavista GolTV Play GolTV Liga Pro Ecuador 21:00 Deportivo Cuenca U. Patronato vs. San Telmo en vivo: cómo verlo, horario y TV hace 19 horas — San Telmo. e g g p g. días. 01 VIVO · Nosotros · Audios · Videos · Patrocinadores · Contacto. Interior Futbolero Web © 2022 Desarrollado por ... Rafaela Canal por confirmar 18:00 Racing Córdoba Gimnasia Jujuy Canal por confirmar 20:30 Independiente Rivadavia Villa Dálmine Canal por confirmar Premier League 10:00 West Ham Newcastle Star+ 10:00 Brighton Liverpool Star+ 10:00 Wolverhampton Aston Villa Star+ 12:30 Arsenal Manchester City Star+ Admiral Bundesliga 09:30 Wolfsberger AC Sturm Graz OneFootball 09:30 LASK Linz SCR Altach OneFootball 12:00 Austria Klagenfurt Red Bull Salzburg OneFootball Bundesliga 10:30 Bayer Leverkusen FC Köln Star+ 12:30 FC Bayern Freiburg Star+ 14:30 Eintracht Frankfurt Heidenheim Star+ Copa de la Liga Profesional 14:30 Unión Santa Fe Sarmiento Canal por confirmar 14:30 Instituto Gimnasia LP Canal por confirmar 16:45 River Plate Talleres Córdoba Canal por confirmar 18:45 Racing Avellaneda Platense Canal por confirmar Eredivisie 07:15 PEC Zwolle Feyenoord Star+ 09:30 Ajax AZ Alkmaar Star+ 11:45 Sparta Rotterdam PSV Eindhoven Star+ FA Women's Super League 08:00 Brighton Femenino West Ham Femenino The FA Player 08:30 Man City Femenino Chelsea Femenino Star+ 10:00 Tottenham Femenino Bristol City Femenino The FA Player 11:00 Leicester Femenino Everton Femenino The FA Player 14:45 Liverpool Femenino Aston Villa Femenino Star+ Indian Super League 11:30 Mumbai City Kerala Blasters OneFootball PPV OneFootball K League 1 03:00 Seoul Jeonbuk OneFootball 03:00 Ulsan Hyundai Incheon United OneFootball Liga F 13:30 FC Barcelona Femenino Real Sociedad Femenino DAZN Women's Football YouTube Liga noruega 12:00 Tromsø Aalesunds FK OneFootball 12:00 Molde Bodø/Glimt OneFootball 12:00 Haugesund Strømsgodset IF OneFootball 12:00 Stabaek Lillestrøm SK OneFootball 12:00 Sarpsborg 08 Rosenborg OneFootball 12:00 Sandefjord HamKam OneFootball 14:15 Vålerenga SK Brann OneFootball Liga Polaca 10:00 KS Cracovia Jagiellonia Bialystok OneFootball 12:30 Legia Warszawa Raków Częstochowa OneFootball Liga Premier Islandia 11:00 Breidablik UBK Stjarnan OneFootball Liga Pro Ecuador 15:00 El Nacional Mushuc Runa Star+ 17:30 Independiente del Valle Gualaceo Star+ 20:00 Delfín SC LDU Quito Star+ Premier League Ucrania 07:00 FC Obolón-Brovar Metalist 1925 Kharkiv OneFootball PPV 11:00 FC Kryvbas Chernomorets Odessa OneFootball PPV Primera División Paraguay 18:00 Resistencia SC Trinidense Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) 20:30 Club Guaraní Tacuary Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) Regionalliga 09:00 Stuttgart II Mainz 05 II OneFootball PPV 09:00 TSV Schott Mainz VfR Aalen OneFootball PPV 09:00 Hoffenheim II TSG Balingen OneFootball PPV 09:00 SG Barockstadt Eintracht Frankfurt II OneFootball PPV Scottish Premiership 08:00 St. llega el superclásico. Boca y River en La Bombonera por la fecha 7 de la Copa de la Liga por la pantalla de ESPN Premium. La duda de Almirón es si pone un mix entre titulares y suplentes, ya que jugará ante Palmeiras en el marco de la Copa Libertadores. En cambio Demichelis afirmó que irá en busca de un victoria que haga cortar la mala racha de visitante y que mejor oportunidad frente al Xeneize. Agenda deportiva del sábado 30 de septiembre COPA DE LA LIGA11:00 Arsenal vs Defensa y Justicia ESPN Premium16:00 San Lorenzo vs Huracán TNT SPORTS16:30 Rosario Central vs Newell’s Old Boys ESPN Premium19:00 Racing vs Independiente ESPN Premium / TNT SPORTS21:30 Banfield vs Lanús TNT SPORTS PREMIER LEAGUE08:30 Aston Villa vs Brighton ESPN 2 / STAR +11:00 Bournemouth vs Arsenal FC ESPN 3 / STAR +11:00 Everton vs Luton Town ESPN Extra / STAR +11:00 Manchester United vs Crystal Palace STAR +11:00 Newcastle vs Burnley STAR +11:00 West Ham vs Sheffield United STAR +11:00 Wolverhampton vs Manchester City STAR +13:30 Tottenham vs Liverpool STAR + / ESPN LIGA DE ESPAÑA09:00 Getafe vs Villarreal ESPN Extra / STAR +11:15 Rayo Vallecano vs Mallorca DSports / DGO13:30 Girona vs Real Madrid ESPN 2 / STAR +16:00 Real Sociedad vs Athletic Bilbao DSports / DGO SERIE A10:00 Lecce vs Napoli STAR +13:00 Milan vs Lazio ESPN 2 / STAR +15:45 Salernitana vs Inter ESPN 2 / STAR + BUNDESLIGA10:30 Heidenheim vs Union Berlin STAR +10:30 Colonia vs Stuttgart STAR +10:30 Mainz 05 vs B. Fútbol en vivo Argentina | Partidos de Hoy por TV CA Patronato vs San Telmo en vivo online, en directo y predicciones y Head to Head · Cómo ver en vivo · CA Patronato vs San Telmo Consejos para las apuestas. com Twitch Telefé ESPN AFC Cup 05:00 Fase de grupos Macarthur FC Cebu FC Star+ 05:00 Fase de grupos FC Ulaanbaatar Taichung Futuro FC Star+ 09:00 Fase de grupos Tainan City Chao Pak Kei Star+ 09:00 Fase de grupos Phnom Penh Crown FC Shan United FC Star+ 09:00 Fase de grupos PSM Makassar Sabah FC Star+ 09:00 Fase de grupos Hougang United Hai Phong Star+ 09:00 Fase de grupos FC Merw Mary FC Abdish-Ata Kant Star+ 13:00 Fase de grupos Altyn Asyr FK Ravshan Star+ Campeonato Femenino YPF 15:00 River Plate Femenino San Lorenzo APLAZADO Europa Conference League 11:30 Fase de grupos Astana Viktoria Plzen Star+ 13:45 Fase de grupos Gent Maccabi Tel Aviv FC Star+ 13:45 Fase de grupos Besiktas Lugano Star+ 13:45 Fase de grupos Breidablik UBK Zorya Star+ 13:45 Fase de grupos NK Olimpija Slovan Bratislava Star+ 13:45 Fase de grupos Bodø/Glimt Club Brugge Star+ 13:45 Fase de grupos KÍ Klaksvík Lille Star+ 13:45 Fase de grupos KF Ballkani GNK Dinamo Zagreb Star+ 16:00 Fase de grupos AZ Alkmaar Legia Warszawa Star+ 16:00 Fase de grupos Fiorentina Ferencvaros Star+ 16:00 Fase de grupos Aston Villa Zrinjski Mostar Star+ 16:00 Fase de grupos Nordsjælland PFC Ludogorets Star+ 16:00 Fase de grupos PAOK FC Eintracht Frankfurt Star+ 16:00 Fase de grupos Aberdeen HJK Helsinki Star+ 16:00 Fase de grupos FK Cukaricki Genk Star+ 16:00 Fase de grupos Spartak Trnava Fenerbahçe Star+ Europa League 13:45 Fase de grupos Real Betis Sparta Praha Star+ ESPN ESPN 2 13:45 Fase de grupos Freiburg West Ham Star+ 13:45 Fase de grupos Sporting CP Atalanta Star+ ESPN 3 ESPN 2 13:45 Fase de grupos O. Galatasaray Star+ ESPN ESPN 2 16:00 Fase de grupos Lens Arsenal Star+ FOX Sports 16:00 Fase de grupos København FC Bayern Star+ FOX Sports Championship 16:00 Stoke City Southampton Star+ LaLiga Hypermotion 14:00 Levante Villarreal B Star+ 14:00 Alcorcón Albacete DGO DSports (610-619) 16:30 CD Tenerife Racing Santander DGO DSports (610-619) Liga 1 Perú 17:00 Sporting Cristal Sport Huancayo Fanatiz (Regístrate ahora) 17:15 Sport Boys A. [TRANSMISIÓN EN VIVO<<<] Ver Quilmes | Lotus Group hace 18 minutos — Arsenal de Sarandi vs Defensa y Justicia en vivo online Arsenal de Sarandi vs Unidos (TYC SPORTS PLAY)18:00 Patronato vs San Telmo (TYC SPORTS ... Católica Star+ GolTV Premier League Ucrania 11:00 FC Polissya Zhytomyr Dynamo Kyiv OneFootball PPV Primera División Paraguay 19:30 General Caballero JLM Cerro Porteño Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) Serie A Italiana 13:30 Empoli Udinese Star+ ESPN ESPN 2 15:45 US Lecce Sassuolo Star+ Serie B Brasil 21:30 CRB Ceará Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 21:30 Atlético GO Ituano Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play Superliga Danesa 14:00 Silkeborg IF Lyngby OneFootball Superliga de Eslovaquia 12:30 Ruzomberok FC ViOn OneFootball Superliga de Letonia 12:00 Riga FC FK Tukums 2000 OneFootball Superliga Turca 14:00 Adana Demirspor Trabzonspor Star+ Torneo Proyección 11:00 Lanús Central Córdoba LPF Play Veikkausliiga 12:00 FC Ilves AC Oulu OneFootball Sábado, 7/10/2023 Primera Nacional 13:35 CA Atlanta Quilmes Canal por confirmar 15:00 San Telmo Atlético Güemes Canal por confirmar 15:30 Tristán Suárez Brown de Adrogué Canal por confirmar 15:30 Guillermo Brown CA Alvarado Canal por confirmar 16:00 Agropecuario Gimnasia y Esgrima Canal por confirmar 18:00 Chaco For Ever Deportivo Madryn Canal por confirmar 18:10 Temperley Deportivo Morón Canal por confirmar Premier League 08:30 Luton Town Tottenham Star+ 11:00 Everton Bournemouth Star+ 11:00 Fulham Sheffield United Star+ 11:00 Manchester Utd. San Telmo vs Patronato en Vivo – Primera Nacional De hace 4 días — Patronato recibe en el estadio Presbítero Bartolomé Grella a San Telmo el sábado 30 de septiembre y Fabricio Llobet es el elegido para dirigir ... Newry City OneFootball 11:00 Coleraine Glenavon OneFootball 11:00 Loughgall FC Carrick Rangers OneFootball Premier League Ucrania 09:00 LNZ Cherkasy FC Oleksandriya OneFootball PPV 11:00 FC Kolos Kovalivka Vorskla Poltava OneFootball PPV Primera División Paraguay 18:00 Guaireña Club Libertad Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) 20:30 Club Nacional Olimpia Fútbol Paraguayo (634 DirecTV) Regionalliga 09:00 FC Homburg Kickers Offenbach OneFootball PPV 09:00 FSV Frankfurt TSV Steinbach OneFootball PPV 09:00 Astoria Walldorf KSV Hessen Kassel OneFootball PPV 09:00 Bahlinger SC Stuttgarter Kickers OneFootball PPV 09:00 SGV Freiberg TuS Koblenz OneFootball PPV Serie A Brasil 16:00 Goiás Bahía Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 18:30 Vasco da Gama São Paulo Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 21:00 Corinthians CR Flamengo Star+ Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play Serie A Femminile 10:00 Pomigliano Femmenile AS Roma Femenino Star+ 14:00 AC Milan Femminile Juventus Femminile Star+ Serie A Italiana 10:00 Inter Milan Bologna Star+ 13:00 Juventus Torino Star+ 15:45 Genoa AC Milan Star+ Serie B Brasil 15:30 Tombense Juventude Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 17:00 Botafogo SP Avaí Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 17:00 Sampaio Corrêa Grêmio Novorizontino Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play 18:00 Guarani Vila Nova Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play Superliga de Eslovaquia 13:00 MFK Zemplín Michalovce Zilina OneFootball 13:00 MFK Skalica FK Košice OneFootball Superliga de Letonia 07:00 BFC Daugavpils Valmiera FC OneFootball 09:00 FK Liepaja FK Jelgava OneFootball 09:00 RFS Riga FK Auda OneFootball Superliga Turca 13:00 Antalyaspor Galatasaray Star+ Veikkausliiga 09:00 FC Inter Turku SJK Seinäjoki OneFootball 11:00 FC Haka KTP OneFootball Domingo, 8/10/2023 Primera Nacional 15:00 San Martín Tucumán Almirante Brown Canal por confirmar 15:30 Aldosivi Deportivo Maipú Canal por confirmar 15:30 Almagro Patronato Canal por confirmar 15:30 Deportivo Riestra Ferro Carril Oeste Canal por confirmar 15:30 Defensores Unidos Flandria Canal por confirmar 16:50 Chacarita Juniors Estudiantes BA Canal por confirmar 17:00 CA Mitre At. Canadá ESPN / STAR + Agenda deportiva del 01 de octubre COPA DE LA LIGA14:00 Boca vs. River DGO / ESPN Premium / TNT SPORTS16:30 Colón vs. Unión DGO / ESPN Premium17:00 Estudiantes vs. Gimnasia DGO / TNT SPORTS18:30 Talleres vs. Belgrano DGO / ESPN Premium / STAR + SERIE A07:20 Bologna vs. Empoli STAR +09:50 Udinese vs. Mundo Ascenso | Toda la información del ascenso al instante hace 13 horas — Todos los partidos a través de la pantalla de TyC Sports y on line por TyC Sports Play. Seguí on line todos los partidos con los resultados ... Patronato vs San Telmo EN DIRECTO 30. 9. 2023 | Fútbol tv en vivo. Elonce TV VER GRILLA DE PROGRAMACIÓN. Your browser does not support Patronato recibe a San Telmo por la Primera Nacional. Patronato recibe a San ... Arsenal Sarandi vs Defensa y Justicia | Ministry to Youth ACREDITACIONES vs ESTUDIANTES RC. Acreditaciones de prensa ante Estudiantes San Justo (Pdo. de La Matanza - Buenos Aires); Informes en Secretaría: De Lunes ... Brentford Star+ 11:00 Burnley Chelsea Star+ 13:30 Crystal Palace Nottingham Forest Star+ Admiral Bundesliga 12:00 Austria Wien Blau Weiß Linz OneFootball 12:00 TSV Hartberg WSG Swarovski Tirol OneFootball 12:00 Austria Lustenau Rapid Wien OneFootball Australian FFA Cup 05:45 Final Sydney FC Brisbane Roar Football Australia YouTube Bundesliga 10:30 Augsburg Darmstadt 98 Star+ 10:30 Borussia Dortmund Union Berlin Star+ 10:30 Stuttgart VfL Wolfsburg Star+ 10:30 RB Leipzig Bochum Star+ 13:30 Werder Bremen Hoffenheim Star+ Championship 08:30 Sunderland Middlesbrough Star+ 11:00 Leeds Utd Bristol City Star+ Copa de la Liga Profesional 16:30 San Lorenzo Newell's Old Boys Canal por confirmar 19:00 Estudiantes LP Godoy Cruz Canal por confirmar 19:00 Lanús Defensa y Justicia Canal por confirmar 21:30 Argentinos Juniors Independiente Canal por confirmar 21:30 Central Córdoba Tigre Canal por confirmar Indian Super League 09:00 FC Goa Odisha FC OneFootball PPV OneFootball 11:30 Chennaiyin Mohun Bagan OneFootball PPV OneFootball Liga F 15:30 Real Madrid Femenino Villarreal Femenino DAZN Women's Football YouTube Liga noruega 13:00 Odd Viking FK OneFootball Liga Premier Islandia 11:00 FH Hafnarfjördur KR Reykjavík OneFootball 11:00 ÍBV Keflavík IK OneFootball 11:00 Víkingur R Valur Reykjavík OneFootball 11:00 KA Akureyri HK Kópavogur OneFootball 11:00 Fylkir Reykjavík Fram Reykjavík OneFootball Liga Pro Ecuador 15:00 Técnico Universitario Orense SC Star+ 17:30 Emelec Cumbayá FC Star+ 20:00 Aucas Barcelona SC Star+ MLS 20:30 Liga Regular CF Montréal Portland Timbers MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular New York RB Toronto FC MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular DC United New York City MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular Philadelphia Union Nashville SC MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular Orlando City New England Revolution MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular Atlanta United Columbus Crew MLS Season Pass (Apple TV) 20:30 Liga Regular Inter Miami CF FC Cincinnati MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular Chicago Fire Charlotte FC MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular FC Dallas San Jose Earthquakes MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular Houston Dynamo Colorado Rapids MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular Minnesota Utd. LA Galaxy MLS Season Pass (Apple TV) 21:30 Liga Regular Austin FC Los Angeles FC MLS Season Pass (Apple TV) 22:30 Liga Regular Real Salt Lake Sporting KC MLS Season Pass (Apple TV) 23:30 Liga Regular Seattle Sounders Vancouver Whitecaps MLS Season Pass (Apple TV) Northern Irish Premiership 11:00 Cliftonville Dungannon Swifts OneFootball 11:00 Ballymena Utd. Marseille Brighton Star+ ESPN Extra 13:45 Fase de grupos AEK FC Ajax Star+ ESPN 3 13:45 Fase de grupos Raków Częstochowa Sturm Graz Star+ 13:45 Fase de grupos Aris Limassol Rangers FC Star+ 13:45 Fase de grupos TSC Bačka Topola Olympiacos Star+ 16:00 Fase de grupos Villarreal Rennes Star+ ESPN 3 16:00 Fase de grupos Liverpool Saint-Gilloise Star+ ESPN ESPN 2 16:00 Fase de grupos AS Roma Servette Star+ ESPN 3 ESPN 2 16:00 Fase de grupos Toulouse LASK Linz Star+ 16:00 Fase de grupos Molde Bayer Leverkusen Star+ ESPN Extra 16:00 Fase de grupos Maccabi Haifa Panathinaikos Star+ 16:00 Fase de grupos Slavia Praha FC Sheriff Star+ 16:00 Fase de grupos BK Häcken Qarabag FK Star+ Indian Super League 11:30 Jamshedpur Hyderabad FC OneFootball PPV OneFootball LaLiga Hypermotion 14:00 Mirandés Eibar DGO DSports (610-619) 14:00 FC Andorra Real Zaragoza Star+ 16:30 Racing Ferrol Amorebieta Star+ 16:30 FC Cartagena Espanyol DGO DSports (610-619) Liga F 15:00 FC Barcelona Femenino Valencia Féminas DAZN Women's Football YouTube Premier League Kazajistán 09:00 FC Maktaaral FC Tobol OneFootball Torneo Proyección 11:00 Estudiantes LP Platense LPF Play 11:00 Argentinos Juniors Gimnasia LP LPF Play 11:00 Arsenal Sarandí Talleres Córdoba LPF Play 11:00 Vélez Sarsfield Rosario Central LPF Play 19:00 Atlético Tucumán Banfield LPF Play Viernes, 6/10/2023 Primera Nacional 15:30 Nueva Chicago Defensores Belgrano Canal por confirmar 21:10 All Boys Estudiantes RC Canal por confirmar Francia Ligue 1 16:00 Strasbourg Alsace Nantes Star+ Bundesliga 15:30 Borussia M'gladbach Mainz 05 Star+ ESPN 2 Campeonato Uruguayo 19:00 Nacional Deportivo Maldonado Star+ 19:00 River Plate M. Genoa STAR +12:50 Atalanta vs. Juventus ESPN 2 / STAR +15:30 Roma vs. Frosinone ESPN 3 / STAR + LIGUE 1 DE FRANCIA07:50 Reims vs. Lyon STAR +11:55 Lorient vs. Montpellier STAR +15:30 Rennais vs. Nantes STAR + LIGA DE ESPAÑA08:50 Almería vs. Granada ESPN Extra / STAR +11:15 Alavés vs. Osasuna DGO / Dsports13:30 Real Betis vs. Valencia DGO / Dsports15:50 Atlético Madrid vs. Cádiz ESPN 2 / STAR + PREMIER LEAGUE09:55 Nottingham Forest vs. Brentford STAR + PRIMERA – NACIONAL16:00 Gimnasia de Jujuy vs. dónde y cuándo ver los eventos deportivos del fin de semana – ActualidadEl sábado a las 10 Hs comienza con un duelo histórico, entre Los Pumas y Los Cóndores de Chile por la fecha 3 del grupo d en la Copa del Mundo en Francia, por la pantalla de ESPN y STAR +. Es la primera vez que se enfrentan 2 equipos sudamericanos en la máxima cita mundialista. El conjunto argentino venció a Samoa por 19 a 10 y está obligado a ganar para ilusionarse con la clasificación a cuartos de final. Casi en paralelo, a las 11 Hs. Cusco FC GolTV Play GolTV 22:30 Binacional Alianza Lima Fanatiz (Regístrate ahora) Liga Pro Serie B 19:00 Independiente Juniors América Quito Star+ 19:00 Chacaritas FC Búhos ULVR FC Star+ 19:00 Cuniburo FC Macará Star+ Regionalliga 09:00 Kickers Offenbach SGV Freiberg OneFootball PPV 09:00 KSV Hessen Kassel Stuttgart II OneFootball PPV 09:00 VfR Aalen SG Barockstadt OneFootball PPV 09:00 TSV Steinbach Bahlinger SC OneFootball PPV 09:00 TSG Balingen FC Homburg OneFootball PPV 14:00 Mainz 05 II FSV Frankfurt OneFootball PPV Serie B Brasil 19:30 Mirassol Londrina Fanatiz (Regístrate ahora) Brasileirão Play Torneo Proyección 11:00 Belgrano Defensa y Justicia LPF Play 11:00 Newell's Old Boys Tigre LPF Play 11:00 Racing Avellaneda Sarmiento LPF Play 11:00 Unión Santa Fe Boca Juniors LPF Play UEFA Youth League 09:00 Fase de grupos Napoli Academy Real Madrid Academy UEFA TV Star+ 11:00 Fase de grupos PSV Academy Sevilla FC Academy UEFA TV Star+ Miércoles, 4/10/2023 Copa Libertadores 21:30 Semifinales Internacional Fluminense Star+ FOX Sports ESPN Copa Sudamericana 19:00 Semifinales Defensa y Justicia LDU Quito Star+ DGO ESPN DSports (610-619) Copa Argentina 17:10 San Lorenzo San Martín TyC Sports TyC Sports Play AFC Champions League 07:00 Fase de grupos Pohang Steelers Wuhan Three Towns Star+ 07:00 Fase de grupos Urawa Red Diamonds Hanoi T&T Star+ 07:00 Fase de grupos Ventforet Kofu Buriram United Star+ 09:00 Fase de grupos Kitchee Lion City Sailors FC Star+ 09:00 Fase de grupos Zhejiang Professional FC Melbourne City Star+ 09:00 Fase de grupos True Bangkok United Jeonbuk Star+ AFC Cup 05:00 Fase de grupos Central Coast Mariners Stallion Laguna FC Star+ 09:00 Fase de grupos Bali United Terengganu FC Star+ Champions League 13:45 Fase de grupos At. Patronato vs San Telmo | Partido en Directo - 36ª jornada San Lorenzo VS Huracán. 30 Sep. 14:55 - 18:30 Relata: Matías Canillán. Comenta: Leandro Illia. Estudios: Alejandro Lischetti. Rosario Central VS Newell's. 30 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Blondeboyy Supreme
  • Snake Boon
    Snake Boon
  • H
    hp.Lidia047199
  • Sironet Fomene
    Sironet Fomene
  • Princess Princess
    Princess Princess
bottom of page